Offre

À propos de cette offreFirma Nexteam Group Polska Sp. z o. o. zajmująca się produkcją precyzyjnych części dla przemysłu lotniczego, współpracująca między innymi z takimi klientami jak Airbus (samoloty pasażerskie, wojskowe, helikoptery) poszukuje pracownika na stanowisko: Operator CNC. Prezentacja :
* NEXTEAM GROUP POLSKA
* NEXTEAM GROUP
Descriptif du posteOpis stanowiska:
* obsługa obrabiarki (tokarki lub frezarki)
* przygotowanie narzędzi do produkcji
* pomiar wykonanych części
* dbanie o stanowisko pracy
Descriptif de la missionWymagania:
* znajomość rysunku technicznego
* posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
* znajomość systemu Fanuc
* 1-3 lata doświadczenia na stanowisku: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
* zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność
Descriptif du profilOferujemy:
* stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę
* wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia
* premie stażowe
* możliwość rozwoju zawodowego
Conditions de travailOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Wymagane CV.